پرسپولیس به صدر جدول لیگ برتر خواهد آمد؟

شاه ایران و ملکه انگلیس در یک کالسکه عکسی از محمدرضا شاه پهلوی و ملکه انگلستان در سایت سرگرمی و تفریحی باحال ترین
شاه ایران و ملکه انگلیس در یک کالسکه
بهمن ۲۷, ۱۳۹۴
بهترین روش لاغری و تناسب اندارم در مردان
بهمن ۲۸, ۱۳۹۴

پرسپولیس به صدر جدول لیگ برتر خواهد آمد؟ تیم فوتبال پرسپولیس تهران این روزها بسیار خوب بازی می کند اگرچه در تعداد گل ها گل نزن ترین تیم لیگ است شاید…

پرسپولیس که در حدود ۱۴ بازی است که به هیچ تیمی نباخته و یک رکورد عالی را پشت سر گذاشته اکنون در رده سوم جدول است. رده سومی که فاصله اش با صدر جدول تنها سه امتیاز می باشد.

پرسپولیس به صدر جدول لیگ برتر خواهد آمد؟

با باخت استقلال آنهم با گل به خودی که زد یک هدیه به پرسپولیس تهران داد همانطور که پرسپولیس در گذشته با برد تیم استقلال خوزستان تیمی که در صدر جدول است به استقلال کمک کرد تا بصورت موقت در صدر جدول بایستد.

اما پرسپولیس این شانس را دارد چنانچه در بازی فردا مقابل سایپای کرج بتواند این تیم را با تفاضل بیش از ۴ گل شکست دهد در رده اول لیگ برتر فوبتال ایران بایستد. اگرچه این صدرنشینی در صورت برد سایر تیم های بالای جدول یک صدرنشینی موقت خواهد بود. اما می تواند روحیه و حس خوبی به بازیکنان، اعضای فنی تیم و مهم تر از همه هواداران پرسپولیس بدهد.

اما برای زدن گل نیاز به مهاجم خوب است و این در حالی است که پرسپولیس طارمی آقای گل لیگ برتر ایران را بدلیل محرومیت در اختیار ندارد.  خبر بد دیگر درباره پرسپولیس اینکه رضا خالقی فر هافبک تهاجمی خهود را بدلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

اما خبر خوب اینکه سوشا مکانی رفع محرومیت شد و می تواند در بازی پرسپولیس مقابل سایپا این تیم را همراهی نماید.

اما بر اساس آمار ۷۹۱ روز است که پرسپولیس نتوانسته در برابر تیم سایپا موفقیتی بدست آورزد. آخرین بر پرسپولیس برابر سایپا در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۲ بود که این تیم با همراهی علی دایی سایپا را با نتیجه یک بر صفر بُرد. مجید جلالی سرمربی سایپا که در سه بازی اخیر این دو تیم تنها یک امتیاز به سرخ پوشان پایتخت داده بسیار امیدوار است که نتایج قبلی را تکرار کند. نتایجی که با توجه به وضعیت کنونی پرپسولیس و انگیزه بالای بازیکنان برای رسیدن به صدر جدول شاید کمی سخت باشد.

محرومیت سوشا مکانی و محرومیت پرسپولیس هر کدام به دلایل مختلف از موضوعات داغ اخبار فوتبال این هفته می باشد.  پرسپولیس به صدر جدول لیگ برتر خواهد آمد؟

سوشا مکانی آماده قرارگرفتن درون دروازه تیم پرسپولیس

اما یک مشکل تازه برای سوشا مکانی وجود دارد و آن الکساندر لوبانف دروازه باز جدید و خارجی تیم پرسپولیس است. این دو دروازه بان در تمرینات پرسپولیس با تمام وجود تمرین می کردند تا برانکو را قانع کنند تا در بازی مقابل سایپا از آنها درون دروازه پرسپولیس استفاده کند.

مخصوصا اینکه سوشا مکانی بدلیل مشکلات شخصی که برایش بوجود آمد در چند بازی گذشته پرسپولیس نتوانست تیمش را همراهی نماید و به همین خاطر انگیزه زیادی دارد تا در بازی حساس پرسپولیس از سنگر این تیم محافظت نماید.

گزارش تمرینات پرسپولیس

تمرینات از ساعت ۱۱ امروز شروع شد و همه افراد به جز مهدی طارمی که در بازی بعدی محروم است  در این تمرین حضور داشتند.البته مهدی طارمی از برانکو اجازه گرفت تا راهی زادگاهش شود.

تمرین در زمین شماره ۲ استادیوم آزادی تهران برگزار شد . بازیکنان دقایقی را روی زدن ضربات آخر و گلزنی وقت گذاشتند

تمرینات تیم پرسپولیس با روحیه و انگیزه خاصی پیش از بازی سایپا انجام می شود . در این راستا ستارگان سابق پرسپولیس سر تمرینات این تیم آمدند تا روحیه مضاعفی به بازیکنان پیش از بازی مقابل سایپا بدهند.

۸ بازیکن سابق پرپسولیس بر سر تمیزنات این تیم آمدند تا از بازی خوب این روزهای بازیکنان پرسپولیس قدردانی کنند. از جمله مجتبی محرمی لحظاتی را با محمد انصاری، مدافع چپ تکنیکی پرسپولیس خلوت کرد تا نکاتی را برای بهبود بیش از پیش این بازیکن ارائه دهد.

در نهایت بازیکنان به هتل المپیک رفتند تا پس از استراحت اماده بازی فردا مقابل تیم سایپا شوند.

دول رده بندی رقابت های لیگ برتر در پایان هفته بیستم


۱-استقلال خوزستان/۲۰ بازی/۳۷ امتیاز(تفاضل گل ۱۲ )
۲-استقلال تهران/۲۰ بازی/۳۶ امتیاز
۳-پرسپولیس/۲۰ بازی/۳۴ امتیاز(تفاضل گل ۸ )
۴-ذوب آهن/۲۰ بازی/۳۳ امتیاز(تفاضل گل ۱۲)
۵-سایپا/۲۰ بازی/ ۳۳ امتیاز(تفاضل گل ۴)
۶- نفت تهران/۲۰ بازی/ ۲۹ امتیاز(تفاضل گل ۴)
۷-صبای قم/۲۰ بازی/ ۲۹ امتیاز(تفاضل گل ۲ )
۸-تراکتورسازی/۲۰ بازی/ ۲۸ امتیاز(تفاضل گل ۵ )
۹-گسترش فولاد/۲۰بازی/۲۸ امتیاز(تفاضل گل ۴)
۱۰- پدیده مشهد/۲۰بازی/۲۵ امتیاز(تفاضل گل ۶)
۱۱- سپاهان/ ۲۰بازی/۲۵ امتیاز(تفاضل گل صفر)
۱۲- فولاد خوزستان/۲۰ بازی/۲۰ امتیاز(تفاضل گل ۱۰ )
۱۳-ملوان/۲۰ بازی/۲۰ امتیاز(تفاضل گل ۶)
۱۴-سیاه جامگان/ ۲۰ بازی/ ۱۹ امتیاز
۱۵- راه آهن یزدان/۲۰ بازی/۱۷ امتیاز
۱۶-استقلال اهواز/ ۲۰ بازی/۹ امتیاز

 

 

وب سایت سرگرمی و تفریحی باحال ترین

بخش اخبار ورزشی

www.Bahaltarin.com

www.Bahaltarin.com
www.Bahaltarin.com
تازه ترین و بهترین سرگرمی ها در وب سایت www.Bahaltarin.com تازه های دکوراسیون، آرایش و زیبایی، لاغری در وب سایت باحال ترین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *