پرداخت حقوق به همه شهروندان سوئیس

تیم پرسپولیس فولاد را سرخ کرد. تیمی که بعد از چند مساوی پشت سر هم یک برد شیرین بدست آورد تا با این برد به رده سوم لیگ صعود کند.
تیم پرسپولیس فولاد را سرخ کرد
بهمن ۲۳, ۱۳۹۴
زمان واریز یارانه مشخص شد
بهمن ۲۵, ۱۳۹۴

پرداخت حقوق به همه شهروندان سوئیس یکی از طرح های اقتصادی است که دولت سوئیس قصد انجام انرا دارد.

در حالی که در ایران یارانه نقدی بدلیل حذف تدریجی یارانه آب و برق و گاز به مبلغ ۴۵ هزار تومان پرداخت می شود قرار است سوئیس به تمامی شهروندان این کشور ماهانه مبلغی حدود هفت میلیون تومان پرداخت کند.

پرداخت حقوق به همه شهروندان سوئیس

پرداخت حقوق به همه شهروندان سوئیس یکی از طرح های اقتصادی است که دولت سوئیس قصد انجام انرا دارد.  پرداخت حقوق پرداخت حقوق به همه شهروندان سوئیس

پرداخت حقوق به همه شهروندان سوئیس یکی از طرح های اقتصادی است که دولت سوئیس قصد انجام انرا دارداین طرح توسط نخبگان و روزنامه نگاران سوئیس به دولت این کشور ارائه شده تا به همه شهروندان سوئیس حقوق ماهیانه پرداخت شد. در این طرح بدون توجه به میزان حقوق هر شهروند مبلغ ۲۵۰۰ فرانک پرداخت خواهد شد.

به گزارش  ایندیپندنت در صورت تصویب این طرح مبلغ ۲۰۸ میلیارد فرانک در سال برای دولت سوئیس هزینه ایجاد خواهد شد.

این طرح قرار است برای همه پرسی عمومی گذاشته شود تا با موافقت شهروندان سوئیس اجرایی شود. هدف از اجرای این طرح افزایش میزان پول در جامعه می باشد تا ارزش پول این کشور کمی کاهش یابد.

کشور سوئیس در قاره اروپا بوده و دارای جمعیت ۸ میلیون نفری می باشد و قرار است به هر نفر حدود ۷ میلیون تومان در ماه پرداخت شود. پیش بینی می شود پرداخت این حقوق باعث کاهش بیش از پیش جرائم در سوئیس خواهد شد. البته بر اساس این طرح قرار است به هر کودک سوئیسی نیز ۶۲۵ فرانک پرداخت خواهد کرد.

در ایران هم طرحی مشابه با عنوان پرداخت یارانه به مبلغ ۴۵ هزار تومان البته با هدفی دیگر انجام شد تا با حذف تدریجی یارانه هزینه های عمومی مانند آب، برق گاز این مبلغ کمی باعث جبران حذف یارانه ها شود که البته قرار است در نهایت این مبلغ هم حذف شود.

 

وب سایت سرگرمی تفریحی باحال ترین

 www.Bahaltarin.com

www.Bahaltarin.com
www.Bahaltarin.com
تازه ترین و بهترین سرگرمی ها در وب سایت www.Bahaltarin.com تازه های دکوراسیون، آرایش و زیبایی، لاغری در وب سایت باحال ترین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *