راز افزایش قد – برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید!

لیگ برتر فوتبال ایران در هفته ۲۲ با انجام چند بازی پیگیری شد که تراکتور در تهران پرسپولیس را متوقف کرد - ذوب اهن نفت را ذوب کرد - سپاهان و صبا به تساوری ۲-۲ رضایت دادند
لیگ برتر فوتبال ایران در هفته ۲۲
اسفند ۱۷, ۱۳۹۴
تیم ملی فوتبال با نفرات جدید در ارودی تیم ملی
اسفند ۲۲, ۱۳۹۴
راز افزایش قد - برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید! آیا می خواهید قد بلندی داشته باشید؟ آیا در جستجوی راز افزایش قد هستید؟ بهترین روش افزایش قد دختران و پسر

راز افزایش قد - برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید! آیا می خواهید قد بلندی داشته باشید؟ آیا در جستجوی راز افزایش قد هستید؟ بهترین روش افزایش قد دختران و پسر

راز افزایش قد – برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید! آیا می خواهید قد بلندی داشته باشید؟ آیا در جستجوی راز افزایش قد هستید؟ بهترین روش افزایش قد دختران و پسر

قد بلند یکی از شاخصه های زیبایی است و افراد بلند قد زیباتر هستند. به این خاطر بسیاری از افراد در جستجوی این هستند تا قد خود را افراد خانواده خود را افزایش دهند. به راستی راز افزایش قد چیست؟

البته قد بلند یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب همسر می باشد. دختران بلند قد حتما باید با پسران بلند قدتر از خودشان ازدواج کنند تا اینگونه تعادل رعایت شود!

تفاوت قدبلند و تفاوت قدکوتاه راز افزایش قد راز افزایش قد - برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید!

تفاوت قدبلند و تفاوت قدکوتاه

البته برخی از دختران بلندقد نیز برای اینکه پسران مناسب قد خود  پیداکنند ترجیح می دهند کفش پاشنه بلند نپوشند! تصور کنید فرزندی که نتیجه دو قدبلند باشد نردبان دزدا خواهد شد! و یا دراز دیلاق!

یک ضرب المثل ترکی!!! می گوید Tall is beautiful که به معنی “بلند زیباست.”  می باشد روش های مختلفی برای افزایش قد وجود دارد. دختران دوراندیش برای اینکه فرزندان بلندقد داشته باشند با مردان بسیار بلند قامت تر از خودشان ازدواج می کنند! و برخی دختران و پسران به ورزشهایی می روند که باعث افزایش قد می شود ورزش های همچون والیبال – بسکتبال، بارفیکس و .. که باعث کشیده شدن بدن می شوند.

به تازه گی و به لطف ورود ماهواره انواع تبلیغات تازه را شاهد هستیم که با فناوری های نو ادعا می کنند که تراکم استخوانش ما را ازفایش داده و باعث می شوند که بلند قد شوید که البته همه انها تاکنون توسط پزشکان معتبر رد شده اند!

البته روش های مصنوعی دیگر مانند استفاده از کفش پاشنه بلند برای بلند به نظر رسیدن قد نیز راهکارهای موقتی و مصنوعی هستند.

راز افزایش قد – برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید!

اما یک روش جدید و ثابت شده برای افزایش قد پیدا شد و آن رفتن به فضا است.

اسکات کلی فضانورد ناسا پس از اقامت یکساله در فضا رشد قدی به مقدار ۵ سانتی متر داشت و این در حالی است که برادر دوقولوی روی زمین زندگی می رکد هیچ افزایش قدی نداشته است!

اسکات کلی و افزایش قد پس از اقامت در فضا راز افزایش قد راز افزایش قد - برای اینکه بلند قد شوید به فضا بروید!

اسکات کلی و افزایش قد پس از اقامت در فضا

اسکات کلی به مدت یکسال در فضا اقامت داشت و این در واقع یکی از ماموریت های وی از سوی ناسا بود تا پس از بازگشت از فضا تاثیر زندگی بلند مدت در فضا بر روی وی مشاهده و ارزیابی شود. محققان در واقع بصورت برنامه ریزی شده یکی از دوقولها را به فضا فرستادند تا با برسی تغییرات ژنتیکی بین دوقولها به تاثیرات فضا بر روی بدن انسان بپردازند.

البته این بلندی قد تنها ویژگی های ظاهری او بوده و محققان مرتبط در ناسا با آزمایش های بیشتر درصد پی بردن به تاثیرات درونی دیگر بر روی بدن وی هستند.

با پیشرفت هایی که در زمینه سفرهای فضایی و توریسم فضایی صورت گرفته و حتی بلیت های سفر به فضا نیز فروخته می شود این آرزو چندان دور از دسترس نیست. شاید هم دانشمندان با آزمایشات مختلف بر روی دوقولوی بلندقدتر راز افزایش قد را کشف کرده و بتوانند شرایطی را با دارو یا قرص ایجاد کنند که باعث بلندی قد انسان شود.

البته چنانچه به فضا نمی توانیم برویم زیاد مشکلی نیست، زیرا در تهران قیمت ها به اندازه کافی فضایی هستند. در واقع تهران پایتخت فضایی هاست.

 

www.Bahaltarin.com

وب سایت سرگرمی باحال ترین

سایت سرگرمی و تفریحی ایرانیان

 

www.Bahaltarin.com
www.Bahaltarin.com
تازه ترین و بهترین سرگرمی ها در وب سایت www.Bahaltarin.com تازه های دکوراسیون، آرایش و زیبایی، لاغری در وب سایت باحال ترین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *