دروازه بان تیم ملی – دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال

کیمیا مجموعه ای که روز را شب نشان می دهد! یک سریال موفق سریالی است که مستقل باشد و داستان را تحت تاثیر سایر عوامل بیرونی نکند.
کیمیا مجموعه ای که روز را شب نشان می دهد!
بهمن ۱, ۱۳۹۴
جراحی زیبایی و دلیل انجام جراحی زیبایی در بدن و البته یک پاسخ صادقانه شخصی به آن شاید بتواند کمک زیادی به ما در انجام جراحی زیبایی بکند.
جراحی زیبایی و دلیل انجام جراحی زیبایی در بدن
بهمن ۵, ۱۳۹۴

دروازه بان تیم ملی – دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال امروز اخبارو ورزشی ما در سایت باحال ترین مربوط به دروازه بان ها می باشد. از بیمارستان رفتن دروازه بان استقلال تا بی دروازه بان ماندن پرسپولیس

این روزها در نیم فصل زمان نقل و انتقالات است و اخبار زیادی درباره تیم پرپسولیسف تیم استقلال و بازیکنان این تیم ها و بازیکنانی که قصد ورود به این تیم ها را دارند به گوش می رسد. اما در این بخش از اخبار ورزشی به سراغ دروازه بان های دو تیم پرطرفدار پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس می رویم.

 

دروازه بان استقلال بستری شد.

وحید طالب لو دروازه بان تیم استقلال در بیمارستان بستری شد دروازه بان دروازه بان تیم ملی - دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال

وحید طالب لو دروازه بان تیم استقلال در بیمارستان بستری شد

وحید طالب لو گلر تیم استقلال تهران بدلیل افت فشار زیاد در بیمارستان بستری شد، البته چند ساعت بعد مرخص شد. اما در هر صورت امروز نمی توانست تیممش را در بازی دوستانه برابر تیم دانشجویان همراهی کند.

تیم استقلال امروز با نتیجه ۳-۱ از تیم دانشجویان شکست خورد. تک گل استقلال را سجادشهباززاده به ثمر رساند.

 

علیرضا حقیقی از روسیه به یک تیم اروپایی رفت

علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران دروازه بان دروازه بان تیم ملی - دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال

علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران

این روزها پرسپولیس دروازه بان ندارد و همزمان با این روزها علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک تیم ملی بعد از چهارسال از باشگاه روبین کازان روسیه دریافت کرد و همه تصور می کردند که این جدایی بمنظور حضور در تیم فوتبال پرسپولیس تهران می باشد. اما این گلر در نهایت پس از دریافت رضایت نامه از تیم روسیه ای قرارداد جدید خود را با یک تیم اروپایی منعقد کرد. البته علیرضا حقیق هنوز نام این تیم اروپایی را اعلام نکرده. اما گلر تیم ملی چند مدت پیش در فرانسه دیده شد.

 

دروازه بان جدید پرسپولیس

دروازه بان تیم ملی - دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال دروازه بان دروازه بان تیم ملی - دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال

دروازه بان تیم ملی – دروازه بان پرسپولیس و دروازه بان استقلال

پس از حاشیه های فراوانی که منجر به بازداشت سوشا مکانی شد از یکسو و جداشدن وی از تیم پرسپولیس نگرانی های زیادی در زمینه جذب دروازه بان جدید پرسپولیس به وجود آمده بود.

اما برانکو به هوادان اطمینان داد که از بابت دروازه پرسپولیس نگران نباشند و به نظر می رسید که از این بابت نگرانی ندارد تا اینکه الکساندر لوبانوف دروازه بان ازبکستانی تیم پاختاکور به این تیم پیوست.

درباره الکساندر لوبانوف

الکساندر لوبانوف سابقه ۵ باز یملی نیز دارد و پرسپولیس ششمین تیمی است که در آن بازی می کند.

الکساندر لوبانوف ۳۰ سال سن دارد و قد وی ۱٫۹۰ می باشد. شماره پیراهن این دروازه بان در پرسپولیس ۱۲ می باشد.

بیرانوند: پرسپولیس از من سواستفاده کرد

اما علیرضا بیرانوند دزواره بان ملی وش تیم نفت که قصد داشت به هر ترتیب شده در جمه سرخپوشان حاضر شود گلایه زیادی از مسئولان تیم پرپسولیس دارد و می گوید آنها از یو سوء استفاده کرده اند تا برای خرید دروازه بان اصلی مد نظرخودشان قیمت را کاهش دهند.

علیرضا بیرانوند می گوید انها همانند تیم استقلال از من سوء استفاده کردند.

وب سایت باحال ترین

www.Bahaltarin.com

www.Bahaltarin.com
www.Bahaltarin.com
تازه ترین و بهترین سرگرمی ها در وب سایت www.Bahaltarin.com تازه های دکوراسیون، آرایش و زیبایی، لاغری در وب سایت باحال ترین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *