آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست

یکی از عقابها به آشیانه اش در هتل کالیفرنیا فرود آمد عقابی که در هتل کالیفرنیا به دنیا آمده بود و بی پروا و بدون خستگی در این آسمان زیبا پرواز کرد و طنین صدایش را همه شنیدند و عاشقش شدند.
یکی از عقابها به آشیانه اش در هتل کالیفرنیا فرود آمد
دی ۲۹, ۱۳۹۴
زنها فرشته اند یا شیطان؟ چه انتظاری باید از یک زن داشت. یک داستان جالبی درباره دوئل شیطان و زن در زمینه فریب مردان.
زنها فرشته اند یا شیطان؟
دی ۳۰, ۱۳۹۴

آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست . کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از نیم فصل به تیم سایپای کرج پیوست.

تعطیلات نیم فصل بهترین زمان برای نقل و انتقالات در فوتبال ایران است و تیم های فوتبال سعی می کنند کمبود بازیکنان مورد نیاز در بخش های مختلف از دروازه تا خط حمله را جبران کرده و کارائی تیم خود را افزایش دهند.

آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست

در تازه ترین اخبار نقل و انتقالات در این زمینه آندرانیک تیموریان به تیم سایپای کرج پیوست تا لباس نارنجی این تیم را بپوشد.

آندرانیک تیموریان Անդրանիկ Թէյմուրեան یک نیم فصل نه چندان موفق را در تیم ستارگان قطر گذراند تا تصمیم گرفت پس از مذاکرات نهایی با تیم سایپاری کرج به این تیم بپیوندد.

تیموریان پس از ثبت قراردادش با تیم سایپا در هیئت فوتبال تهران عنوان کرد که تا پایان فصل لباس تیم سایپا را خواهم پوشید.

به این ترتیب آندو تیموریان به تیم سایپا می رود تا در کنار جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران و بازیکن سابق تیم استفال در این تیم همبازی شود. اما در تازه ترین رویداد جواد نکونام به همان کشوری رفت که آندو امده بود.

جواد نکونام پیراهن شماره ۹۲ تیم العربی قطر را پوشید تا ثابت شود دو پادشاه در یک اقلیم نمی گنجند. جواد نکونام همیشه شماره ۶ را می پوشید اما این بار بدلیل اینکه آریان پسرش متولد ۹۲ می باشد به این دلیل این شماره را برای پیراهن خود انتخاب کرد.

آندرانیک تیموتیان همبازی جواد نکونام در تیم سایپا شد آندرانیک تیموریان آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست

آندرانیک تیموتیان همبازی جواد نکونام در تیم سایپا شد

اما از آنجا که اندرانیک تیموریان مدتی را در تیم استقلال تهران بازی کرده بود از افشارزاده درباره اینکه چرا اندو تیموریان به استقلال نیامد عنوان کرد آندو از بازیکنان خوب فوتبال کشورمان است و طبیعتا تیم استقلال هم علاقه داشت این بازیکن را جذب نماید. به همین خاطر در جلسه ای که با ایشاندرش در باشگاه استقلال دشاتیم پیشنهاد مالی خود را به این بازیکن اعلام نمودیم اما مورد موافقت تیموریان قرار نگرفت.

آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست . کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از نیم فصل به تیم سایپای کرج پیوست.  آندرانیک تیموریان آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست

آندرانیک تیموریان به سایپا پیوست . کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از نیم فصل به تیم سایپای کرج پیوست.

از افشارزاده سوال شد که با بسته شدن پرونده جذب آندو تیموریان آیا پرونده نقل و انتقلات باشگاه استقلال نیز بسته شده عنوان کردند قطعا ما به دنبال تقویت تیم برای نیم فصل دوم هستیم و از این رو در فکر جذب بازیکن تازه هستیم اما جذب بازیکن داخلی برای ما دیگر تمام شده  اما با رایزنی که با آقای مظلومی داشتیم  در فکر جذب یک یا دو بازیکن خوب خارجی هستیم که یکی از آنها بازیساز خواهد بود.

 

وب سایت باحال ترین

www.Bahltarin.com

www.Bahaltarin.com
www.Bahaltarin.com
تازه ترین و بهترین سرگرمی ها در وب سایت www.Bahaltarin.com تازه های دکوراسیون، آرایش و زیبایی، لاغری در وب سایت باحال ترین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *